Gdzie kibicować, czyli przewodniki po oesach

Wybieracie się na Cieszyńską Barbórkę i zastanawiacie się nad wyborem dobrego miejsca do kibicowania? A może nadal się zastanawiacie czy przyjechać i obejrzeć finał rywalizacji w tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska? Dlatego przygotowaliśmy dla Was przewodniki po odcinkach specjalnych. Mamy nadzieję, że się przydadzą i będziecie się dobrze bawić przy oesach!

Przewodniki możecie znaleźć w sekcji dla kibiców, tam gdzie mapy rajdu: http://cieszyn.rsmsl.pl/kibice/mapy/

Dostępne są zarówno pliki JPG, jak i PDF. Poniżej znajdziecie także linki do „pinezek” w Google Maps prowadzących do poszczególnych punktów.

OS 1/3/5 – Hażlach:

OS 2/4/6 – Cisownica

W imieniu organizatora zawodów serdecznie prosimy wszystkich kibiców o stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających trasę i zachowanie wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa przy odcinkach specjalnych. Prosimy Was również o niezostawianie śmieci. Rajdy to nasze wspólne dobro i pasja, dlatego możemy dbać o nie wyłącznie razem. Nie chcemy, by rywalizacja sportowa przy oesach mieszkańcom kojarzyła się wyłącznie ze śmieciami, jakie niestety czasami zostają po kibicach. Dziękujemy!