Gdzie kibicować, czyli przewodniki po oesach

Wybieracie się na Cieszyńską Barbórkę i zastanawiacie się nad wyborem dobrego miejsca do kibicowania? A może nadal się zastanawiacie czy przyjechać i obejrzeć finał rywalizacji w tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska? Dlatego przygotowaliśmy dla Was przewodniki po odcinkach specjalnych. Mamy nadzieję, że się przydadzą i będziecie się dobrze bawić przy oesach!

Przewodniki możecie znaleźć w sekcji dla kibiców, tam gdzie mapy rajdu: http://cieszyn.rsmsl.pl/kibice/mapy/

Dostępne są zarówno pliki JPG, jak i PDF. Poniżej znajdziecie także linki do „pinezek” w Google Maps prowadzących do poszczególnych punktów.

OS 1/3/5 – Hażlach:

OS 2/4/6 – Cisownica

W imieniu organizatora zawodów serdecznie prosimy wszystkich kibiców o stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających trasę i zachowanie wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa przy odcinkach specjalnych. Prosimy Was również o niezostawianie śmieci. Rajdy to nasze wspólne dobro i pasja, dlatego możemy dbać o nie wyłącznie razem. Nie chcemy, by rywalizacja sportowa przy oesach mieszkańcom kojarzyła się wyłącznie ze śmieciami, jakie niestety czasami zostają po kibicach. Dziękujemy!

Partnerzy

Patronat honorowy
Główni sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni
Sponsorzy