Super KJS: ruszają zgłoszenia

Drodzy uczestnicy, miło nam poinformować, że zgłoszenia do Super KJS, towarzyszącemu 44. edycji Cieszyńskiej Barbórki, ruszą 9 listopada o godzinie 0:00. Wtedy też opublikujemy na stronie zawodów regulamin uzupełniający Super KJS, a także formularz zgłoszeniowy oraz inne dokumenty. Jednocześnie przypominamy o kilku istotnych kwestiach.

Pamiętajcie proszę, że w Super KJS może wziąć udział z góry określona liczba załóg, co jest zdeterminowane tzw. „pojemnością trasy”. W związku z tym zwracamy waszą uwagę na poprawność zgłoszeń. O tym, kto znajdzie się na liście zgłoszeń decyduje kolejność nadsyłania prawidłowo i kompletnie wypełnionych formularzy wraz ze skanami wszystkich niezbędnych dokumentów. Pamiętajcie o tym proszę, że zgłoszenia, w których brakuje danych czy informacji mogą nie być brane pod uwagę i nie będą miały pierwszeństwa przed prawidłowo wypełnionymi zgłoszeniami.

Ważne! Jeżeli wasz bank nie pozwala na wygenerowanie potwierdzenia przelewu od razu po jego wykonaniu, prosimy o dołączenie do zgłoszenia zrzutu ekranu (screenshotu) z historii waszego rachunku, potwierdzającego fakt złożenia dyspozycji przelewu i dosłanie potwierdzenia w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia.

Dziękujemy,
AK Cieszyński