Żarłok nie kryje zadowolenia

Zwycięzca Rajdu Cieszyńska Barbórka, Szymon Żarłok, nie krył na mecie emocji, zwłaszcza że wygrana w finałowej rundzie sezonu pozwoliła mu na przypieczętowanie tytułu rajdowego wicemistrza Śląska. Choć kierowca z Ustronia przed rozpoczęciem imprezy miał wyraźną przewagę nad rywalami, to jednak nie była ona na tyle duża, aby mógł sobie pozwolić na błędy.

fot. Łukasz Kos

Żarłok na mecie podkreślał, że jest bardzo zadowolony ze swojego występu, zwłaszcza że na trasach „Cieszynki” jechał rozważnie i nie ryzykował. Wszystko po to, aby mieć pewność, że pojawi się na do mecie i zdobędzie punkty, które pozwolą mu na utrzymanie drugiego miejsca w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska.

– Nie mógłbym sobie wyobrazić lepszego przebiegu rajdu, gdyż nie tylko wygraliśmy najważniejszą w sezonie imprezę, ale także zdobyliśmy tytuł wicemistrzów Śląska. Jestem bardzo zadowolony z tego jak wszystko się ułożyło, gdyż naprawdę jechałem swoim tempem, nie szarżowałem, a mimo to czasy były bardzo dobre i wygrywaliśmy odcinki. To pokazuje, że mamy odpowiednie odczucia w samochodzie i wszystko układa się po naszej myśli – podsumował Szymon.

fot. Janusz Boruta